środa, 30 stycznia 2013


Nareszcie przyszła<3 Jestem wniebowzięta bardzo długo czekałam na ta paczuszkę od sfery druku


Bluza jest wspaniała mięciutka, wygodna i cieplutka. Naprawdę nie spodziewałam sie że aż tak przypadnie  mi do gustu. Jestem bardzo zadowolona . Z praniem też nie ma problemu wystarczy przewrócić na lewą strone i prać w 40 stopniach. Prasować nie trzeba zdejmuje ją z suszarki gładziutką jak po meczeniu się nad deską z żelazkiem w ręku.
TU możesz zaprojektować swoją własną nie powtarzalną bluze ale nie tylko. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony czeka na was świetna zabawa.
10 komentarzy:

 1. To znów ja;) Nominowałam Cię do Liebster Blog. Mam nadzieję że nie masz mi za złe i przyłączysz się do zabawy:) Szczegóły na moim blogu. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow świetna bluza, rozwaliła mnie no *____*
  obserwuję i liczę na to samo ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominację do Liebster Award otrzymujesz od innego blogera w ramach uznania za ,,dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, dając możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby która Cię nominowała . Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga który Cię nominował.

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaa! Ta bluza jest świetna ^^

  Pozdrawiam , dodałam się do obs :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna bluza. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Such a cool sweater and it is definitely an eyecatcher! Love it!

  Hope you visit me on my blog
  fashionobsession-mieni.com

  OdpowiedzUsuń